Wszystkie kategorie
Nowa konstrukcja ergonomiczna przestrzeń robocza biurko z elektryczną regulacją wysokości i stacja robocza

Nowa konstrukcja ergonomiczna przestrzeń robocza biurko z elektryczną regulacją wysokości i stacja robocza

TL-3 Stanowisko do pracy na stojąco

Zapytanie ofertowe
 • Przegląd
 • Specyfikacje:
 • Wideo
 • Funkcje
 • Szczegóły
 • Pliki do pobrania
 • Zapytanie ofertowe

Opis

W dzisiejszych czasach tradycyjne biuro rozdzielające nie jest już popularne. Tradycyjna przegroda biurowa zajmuje nie tylko dużą powierzchnię, ale także nie ma wentylacji, ale także sprawia, że ​​ludzie czują się przygnębieni. Dlatego coraz więcej osób lubi, aby przestrzeń biurowa była bardziej swobodna i elastyczna. Otwarte biuro to wspólna, indywidualna i wygodna przestrzeń do pracy, która bardziej sprzyja pracy w lepszym stanie. Smart height adjustable workstation.

The TL-3 is a small height adjustable standing workstation that can be used by three people at the same time, specially designed for modern and popular open and shared workspaces, such as offices, libraries and hotels. This stanowisko pracy stojącego biurka ma mały i elastyczny wygląd, zajmuje niewiele miejsca i obsługuje stojące biuro. Przegroda została zaprojektowana z silną funkcją izolacji akustycznej i nie będzie ze sobą kolidować. Nie tylko zapewnia udostępnianie, ale także zapewnia pewien stopień prywatności.

Specyfikacje:

Pozycja nr

TL-3


Materiał bazowy

Spcc

Zakres wysokości

700~1150mm (27.6"~45.3")

Rozmiar blatu

800 * 600 * 18mm

Ilość silnika

3

Max. Prędkość

20mm / s

Hałas

≤50dB

Cykl pracy

Maks. 10%

Wysokość dzielnika

342mm

Materiał rozdzielający

SPCC+Poliester

Napięcie wejściowe

AC 110V-240VAC

Napięcie wyjściowe

Maks.32VDC / Maks.6A


Wymiary
biurko z regulacją wysokości
Wideo

5 lat założyliśmy firmę Uplift, której celem było wyprodukowanie świetnego biurka stojącego w niewiarygodnej cenie, a dodatkowo dostarczenie kompleksowych rozwiązań meblowych. Projektowanie, oprzyrządowanie, certyfikacja, pomiar czasu... Obecnie wszystkie produkty posiadają certyfikaty ISO9001, CE, TUV, BIFMAx5.5 i UL. Ponad 30 patentów projektowych, które blokują innym możliwość sprzedaży podobnego produktu w bezpośredniej konkurencji z naszymi dealerami. Unikalny model biznesowy. Nie sprzedajemy bezpośrednio użytkownikowi końcowemu. Potrzeba każdego dealera jest jedną z naszych głównych trosk. Każdy projekt czy oferta jest szyta na miarę. Każdego dnia nieustannie wprowadzamy innowacje, aby zapewnić sukces na rozwijającym się rynku.

biurko z regulacją wysokości

Funkcje
High Quality

High Quality

Trwały

Trwały

Wydajna praca

Wydajna praca

Fabryka Sprzedaż bezpośrednia

Fabryka Sprzedaż bezpośrednia

 • Ergonomiczna przestrzeń robocza
  Wielofunkcyjny mechanizm podnoszenia telewizora

  Jest to wielofunkcyjny, zmotoryzowany podnośnik do telewizora, który można zamontować na ścianie lub schować w szafce, odpowiedni dla telewizorów o przekątnej od 32 cali do 70 cali.

 • Miejsce pracy na stojąco
  Wysokiej jakości silnik o dużej mocy

  Mechanizm podnoszenia telewizora wykonany jest z wysokiej jakości pogrubionej stali walcowanej na zimno, z poszerzonym dnem, które jest bardziej stabilne. Gładka powierzchnia farby w sprayu, antypoślizgowa i antyhaftowa.

 • Biurko z regulacją wysokości
  Sterowanie ręczne i zdalne sterowanie

  Istnieją dwie metody sterowania systemem windy do telewizora, sterowanie ręczne i pilot bezprzewodowy, obsługa jest prosta i może szybko reagować na polecenia pilota, co jest wygodne w użyciu w domu, biurze i innych środowiskach .

 • Biurko stojące
  10 letnia gwarancja

  Wprowadź swój dom lub firmę w inteligentny wiek dzięki temu mechanizmowi elektrycznego podnoszenia telewizora UTV-01, zapewniamy 10-letnią gwarancję na ramę i 5-letnią gwarancję na części elektryczne (silnik podnoszenia, kontroler i słuchawka), aby zapewnić, że możesz z niego korzystać z pewnością.

Konsultacje
biurko elektryczne stojące
biurko z regulacją wysokości,
biurko meble biurowe

Pliki do pobrania

Udostępniamy plik PDF do obejrzenia katalogu i musisz podać adres e-mail.

Złóż zapytanie teraz

Napisz do nas ze swoim pytaniem lub wątpliwością, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu około 1 dnia roboczego.

Imię lub Nazwa Firmy
Adres e-mail
Numer telefonu
Wiadomości